BONACIBO “À LA CARTE”

Dostlarımız bize mamasının iyi mi yoksa kötü kalitede mi olduğunu anlatacaklardır. İyi kalitede bir mamayı verdiğiniz taktirde istekle ve genelde porsiyonun hepsini tüketeceklerdir. Dışkıları katı fakat kuru olmamalıdır ve kolay dağılmamalıdır. Tüyleri parlak olmalıdır.

Bonacibo, mükemmel formülü ve benzersiz içerikleri ile hayatımızda çok özel bir yer kaplayan dostlarımıza “À la Carte” beslenme seçenekleri sunuyor.

Bonacibo Super Premium Pet Food Logo
Bonacibo
ÜRÜN YELPAZESİ
www.bonacibo.com adresinden daha fazla bilgi edinin

Kedi Mamalarımız

Bonacibo Kitten

Tüm Irklardan 12 Aya Kadar Yavru Kediler için
BonaCibo Kitten, optimum düzeyde protein, yağ ve karbonhidrat dengesi ile yavru kedinizin sağlıklı büyümesi için formüle edilmiştir. Ayrıca sağlıklı bir metabolizma ve kemik gelişimini desteklemek üzere Omega-3 yağları ve temel mineral ve vitaminler ile zenginleştirilmiştir.

İÇİNDEKİLER
Kurutulmuş Tavuk Proteini (%46), Baldo Pirinç (%14), Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Hamsi Unu (%7), Karides Unu, Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Hamsi Yağı, Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avizeağacı özütü, Kızılcık Tozu, Pisilyum.

%38 Protein | %18 Yağ
Paketler:
1,5 kg
Daha Fazla Bilgi >

Bonacibo Adult Cat

Tüm Irklardan Yetişkin Kediler için
BonaCibo Adult Cat, optimum düzeyde protein, yağ ve karbonhidrat dengesi ile kedinize yaşam boyunca enerji ve canlılık sağlar. Ayrıca, sağlık ve bağışıklığı desteklemek üzere antioksidan vitaminler ve bitki özleri ile zenginleştirilmiştir.

İÇİNDEKİLER
Kurutulmuş Tavuk Proteini (%42), Baldo Pirinç (%16), Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Hamsi Unu (%6), Karides Unu, Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Hamsi Yağı, Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avizeağacı özütü, Kızılcık Tozu, Pisilyum.

%36 Protein | %16 Yağ
Paketler:
2 kg & 5 kg
Daha Fazla Bilgi >

Bonacibo Adult Cat Lamb & Rice

Tüm Irklardan Hassas ve Seçici Yetişkin Kediler için
BonaCibo Adult Cat Lamb & Rice, kedinize yaşamı boyunca enerji ve canlılık vermek üzere optimum düzeyde protein, yağ ve karbonhidrat dengesi ile formüle edilmiştir. Ayrıca kuzunun mükemmel lezzetini tercih eden kediler için idealdir.

İÇİNDEKİLER
Kurutulmuş Kuzu ve/veya Dana Proteini, Hidrolize Kuzu Proteini (%18) Baldo Pirinç (%16), Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Hamsi Unu, Karides Unu, Bira Mayası, Hamsi Yağı, Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avizeağacı özütü , Kızılcık Tozu, Pisilyum.

%36 Protein | %16 Yağ
Paketler:
2 kg & 5 kg
Daha Fazla Bilgi >

Bonacibo Adult Cat Light & Sterilised

Tüm Irklardan Kısırlaştırılmış Kediler için ve Kilolu Yetişkin Kediler için İdealdir.
 

BonaCibo Adult Cat Light & Sterilised, kısırlaştırılmış veya kilolu kediler için formüle edilmiştir. Kilo kontrolünün sağlamasına yardımcı olurken lezzetli bir mamada tüm temel besinleri sunacak şekilde dikkatle dengelenmiş protein ve yağ seviyelerini içerir.

İÇİNDEKİLER
Kurutulmuş Tavuk Proteini, Baldo Pirinç, Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Hamsi Unu, Karides Unu, Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Hamsi Yağı, Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avizeağacı özütü , Kızılcık Tozu, Pisilyum.

%30 Protein | %12 Yağ
Paketler:
2 kg & 5 kg
Daha Fazla Bilgi >

Formülasyon
Dünyaca ünlü beslenme uzmanı tarafından hazırlanmış formüller…
Kalite Yönetimi

Günde ortalama 360 fiziksel analiz, 100 kimyasal analizden geçen üretim…

Süreklilik
Yüksek teknolojik standartlar ve kaliteli hammadde tedarikçileri ile sağlanan süreklilik…
Sağlıklı Yaşam

Dostlarımızla mutlu ve sağlıklı bir yaşam…

Köpek Mamalarımız

Bonacibo Puppy

12 Aya Kadar Tüm Irklardan Yavru Köpekler için
Optimum düzeyde protein, yağ ve karbonhidrat dengesi ile köpeğinizin sağlıklı büyümesi için formüle edilmiştir. Ayrıca, metabolizma ve kemik gelişimini desteklemek üzere Omega-3 yağ asitleri, temel mineral ve vitaminler ile zenginleştirilmiştir.

İÇİNDEKİLER
Kurutulmuş Tavuk Proteini (%37), Baldo Pirinç (%18), Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Hamsi Unu (%6), Bira Mayası, Hamsi Yağı, Harnup, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Nükleotit Maya Proteini, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Yaban Mersini Tozu, Avizeağacı Özütü, Pisilyum, Kadife Çiçeği Tozu. Hipoalerjenik: Sığır eti, süt ürünleri ve buğday içermez.

Paketler: 3 kg & 5 kg
Daha Fazla Bilgi >

Bonacibo Puppy Lamb & Rice

12 Aya Kadar Tüm Irklardan Yavru Köpekler için
BonaCibo Puppy Lamb & Rice, optimum düzeyde protein, yağ ve karbonhidrat dengesi ile köpeğinizin metabolizma ve kemik gelişimini destekleyerek sağlıklı büyümesi için formüle edilmiştir. Kuzunun mükemmel lezzetini tercih eden ve hassas sindirim sistemine sahip yavru köpekler için idealdir.

İÇİNDEKİLER
Kurutulmuş Kuzu Proteini (%29), Hidrolize Kuzu Proteini (%21), Baldo Pirinç (%18), Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Hamsi Unu, Bira Mayası, Hamsi Yağı, Harnup, Nükleotit Maya Proteini, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Yaban Mersini Tozu, Avizeağacı Özütü, Pisilyum, Kadife Çiçeği Tozu. Hipoalerjenik: Sığır eti, süt ürünleri ve buğday içermez.

%30 Protein | %15 Yağ
Paketler:
3 kg & 5 kg
Daha Fazla Bilgi >

Bonacibo Puppy High Energy

12 Aya Kadar Tüm Irklardan Aktif Yavru Köpekler için
BonaCibo Puppy High Energy, hareketli yavru köpeklerin sağlıklı gelişimini desteklemek üzere ekstra enerji verecek şekilde formüle edilmiştir. Dengelenmiş protein, yağ ve karbonhidrat içeriği ile ayrıca metabolizma ve kemik gelişimini destekleyerek sağlıklı büyümesine yardımcı olur.

İÇİNDEKİLER
Kurutulmuş Tavuk Proteini (%40), Baldo Pirinç (%18), Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Hamsi Unu (%8), Bira Mayası, Hamsi Yağı, Harnup, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Nükleotit Maya Proteini, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Yaban Mersini Tozu, Avizeağacı Özütü, Pisilyum, Kadife Çiçeği Tozu. Hipoalerjenik: Sığır eti, süt ürünleri ve buğday içermez.

%31 Protein | %17 Yağ
Paketler:
3 kg & 5 kg
Daha Fazla Bilgi >

Bonacibo Adult Dog Lamb & Rice

Tüm Irklardan Yetişkin Köpekler için
Optimum düzeyde protein, yağ ve karbonhidrat dengesi ile BonaCibo Adult Dog Lamb & Rice köpeğinize ömrü boyunca düzenli enerji ve iyi bir vücut yapısı temin etmek için formüle edilmiştir. Hassas sindirim sistemine sahip veya kuzunun mükemmel lezzetini tercih eden köpekler için idealdir.

İÇİNDEKİLER
Kurutulmuş Kuzu Proteini (%24), Baldo Pirinç (%22), Hidrolize Kuzu Proteini (%17), Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Hamsi Unu, Bira Mayası, Hamsi Yağı, Harnup, Nükleotit Maya Proteini, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Yaban Mersini Tozu, Avizeağacı Özütü, Pisilyum, Kadife Çiçeği Tozu, Phenomind™ (%0,024). Hipoalerjenik: Sığır eti, süt ürünleri ve buğday içermez.

%27 Protein | %12 Yağ
Paketler:
4 kg & 15 kg
Daha Fazla Bilgi >

Bonacibo Adult Dog

Tüm Irklardan Yetişkin Köpekler için
Optimum düzeyde protein, yağ ve karbonhidrat dengesi ile BonaCibo Adult Dog köpeğinize ömrü boyunca düzenli enerji ve iyi bir vücut yapısı temin etmek için formüle edilmiştir. Antioksidan vitaminler ve bitki özleri ile zenginleştirilmiş olan BonaCibo Adult Dog, köpeğinizin sağlığını ve bağışıklığını destekler.

İÇİNDEKİLER
Kurutulmuş Tavuk Proteini (%34), Baldo Pirinç (%22), Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Hamsi Unu (%5), Bira Mayası, Hamsi Yağı, Harnup, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Nükleotit Maya Proteini, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Yaban Mersini Tozu, Avizeağacı Özütü, Pisilyum, Kadife Çiçeği Tozu, Phenomind™ (%0,024). Hipoalerjenik: Sığır eti, süt ürünleri ve buğday içermez.

%27 Protein | %12 Yağ
Paketler:
4 kg & 15 kg
Daha Fazla Bilgi >

Bonacibo Adult Dog High Energy

Tüm Irklardan Aktif Yetişkin Köpekler için
BonaCibo Adult Dog High Energy, içeriğindeki artırılmış seviyeli protein ve yağlar ile yüksek aktivite ve devamlı egzersizi destekler.

İÇİNDEKİLER
Kurutulmuş Tavuk Proteini (%36), Baldo Pirinç (%20), Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Hamsi Unu (%6), Bira Mayası, Hamsi Yağı, Harnup, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Nükleotit Maya Proteini, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Yaban Mersini Tozu, Avizeağacı Özütü, Pisilyum, Kadife Çiçeği Tozu, Phenomind™ (%0,024). Hipoalerjenik: Sığır eti, süt ürünleri ve buğday içermez.

%28 Protein | %15 Yağ
Paketler:
4 kg & 15 kg
Daha Fazla Bilgi >

Bonacibo Adult Dog Form

Tüm Irklardan Kilolu Yetişkin Köpekler için
Ayrıca Yaşlı (+9) Köpekler için İdealdir
BonaCibo Adult Dog Form, yaşlı veya fazla kilolu yetişkin köpekler için kontrollü ve sağlıklı bir kilo durumu temin etmek üzere taze, yüksek kaliteli içerikler ile formüle edilmiştir. Antioksidan vitamin ve bitki özleri ile köpeğinizin kilo kaybı sırasında sağlığını destekler.

İÇİNDEKİLER
Kurutulmuş Tavuk Proteini, Baldo Pirinç, Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Hamsi Unu, Bira Mayası, Hamsi Yağı, Harnup, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Nükleotit Maya Proteini, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Yaban Mersini Tozu, Avizeağacı Özütü, Pisilyum, Kadife Çiçeği Tozu, Phenomind™ (%0,024). Hipoalerjenik: Sığır eti, süt ürünleri ve buğday içermez.

%25 Protein | %11 Yağ
Paketler:
4 kg & 15 kg
Daha Fazla Bilgi >

Bonacibo Markamızın Diğer Ürünleri

Bonacibo

Konserve Köpek Mamaları

Bonacibo.com'da Gör
Bonacibo

Konserve Kedi Mamaları

Bonacibo.com'da Gör
Bonacibo

Köpekler için Ödül Çubukları

Bonacibo.com'da Gör
Bonacibo

Kediler için Ödül Çubukları

Bonacibo.com'da Gör
Bonacibo

Kedi ve Köpekler için Probiyotik

Bonacibo.com'da Gör

www.bonacibo.com adresini ziyaret edin, daha fazlasını öğrenin…

Bonacibo Web Site
Müşterilerimizin

Bonacibo Yorumları

Çağatay Deneyimi

Benim adım Philip. Birkaç aydır Bulgaristan’da BonaCibo’nun distribütörlüğü yapıyoruz. Her şeyden önce hayran kaldığımızı belirtmem gerek!

“Super premium mama” üreticilerinden sürekli ortaklık teklifleri alıyoruz, ancak birçoğunun ürünlerinin iddia ettikleri gibi olmadığına şahit oluyoruz. O yüzden ilk başta kuşkularımız vardı. Ancak ÇAĞATAY, bize çok profesyonel yaklaştı ve ilgimizi çekmeyi başardı. Numuneleri aldıktan sonra, ürünlerin kalite-fiyat oranı açısından nasıl bu kadar iyi olabildiğine inanamadık. Özellikle kedilerle olmak üzere birçok deneme yaptık ve sonuçlar her seferinde olağanüstüydü! Hemen ilk siparişimizi verdik ve ürünlerimize değer veren müşterilerimize BonaCibo’yu sunmaya başladık.

ÇAĞATAY ile olan ortaklığımız başından beri bizi her anlamda memnun ediyor. Ürünler çok iyi kalitede, aynı zamanda ürün çeşitliliği yeterince kapsamlı. Bu durum kendilerini iç piyasada tanıtmamıza yardımcı oluyor. Bizi her açıdan desteklemeye hazır olmaları ve marka ile çalışmalarımızda bize yardımcı olmaları da çok mutlu edici. Ayrıca, siparişin kabulünden teslim edilmesine kadar tüm süreçte en ince detayına kadar özen gösterdiklerinin de farkındayız.

ÇAĞATAY ile bugüne kadar yaptığımız ortaklıktan çok memnunuz. İşbirliğimizin gelişebilmesini ve gelecekte beraber daha iyi işler yapabilmeyi umut ediyoruz!

 

Sorularınız mı var?

İletişime Geçin

info@cagatay.com

+90 232 479 10 91

Ümit Mah. 7406/1 Sok. No: 9 Bornova – İZMİR

  • 5 + 43 =