oktay-cagatay-2019
Bilgi ve teknoloji aşkı ile doğru yoldan ayrılmayarak ve öğrendiklerimizi paylaşarak, çalışa çalışa sıfırdan geliyoruz.

Kurucu benim. Benimle beraber olan, yerime geçecek genç nesil benden hep bunları gördü, yaşadı. Sabır ve çok çalışmayla hedeflerimizin neler olduğunu bilerek ilerleyeceklerinden eminim.

Bizimle beraber olanları kazandıracağız, kazanacağız ve bence mutlulukların en büyüğü memleketimize faydalı olacağız.

İlkemiz budur, ayinemiz işimizdir.

Oktay ÇAĞATAY
Kurucu & Yönetim Kurulu Başkanı

Şirketimiz Hakkında

Evcil hayvanlar için sağlıklı yaşam, kısıtlanmayan hareketlilik, enerji seviyelerinin idare edilmesi, sağlam bir bağışıklık sisteminin korunması, zihinsel uyanıklılık ve görsel performansın desteklenmesi anlamına gelir.

Gençliklerinden daha yaşlı oldukları yıllara kadar aktif olan evcil hayvanlar, vücutlarının en iyi şekilde işlev göstermesini devam ettirmek için sağlıklı beslenmeye ihtiyaç duyarlar.

Koşmak, zıplamak, oyun oynamak veya avlanmak, enerji, tamamen işlev gören eklemler, optimum kas performansı, kardiyovasküler dayanıklılık, keskin bir zeka ve sağlıklı pati tabanları gerektirir.

Tüm bunlar, evcil hayvanların optimum şekilde iyi hissetmelerini sağlamak için gerekli fiziksel özelliklerdir.

Yaşlanmanın köpekler üzerindeki etkilerini sınırlandırmak ve evcil hayvanlarla sahipleri arasındaki bağı korumak için doğal bir çözüm: Phenomind™.

Yetişkin köpekler için ürettiğimiz yeni mamalarımız, her ırktan köpekte, yaşlılıkla beraber gerileyen bellek üzerinde güçlü bir etki sağlıyor. Yaşlılık döneminde beyin performansını koruyarak, köpekler ve sahipleri arasındaki iletişimin ve tabii ki dostluk bağının zedelenmeden devam etmesini sağlıyor.

KALİTE KONTROL

Laboratuvarımızda günde ortalama 360 fiziksel analiz, 100 kimyasal analiz yapılmaktadır.


Yurt dışı ve yurt içi AB onaylı tedarikçilerimizden özenle seçilen hayvansal ve bitkisel kökenli ham maddelerimiz fabrikamıza gelene kadar birçok kontrolden geçmektedir.

Ürünler üretimden çıkış anından itibaren nem, ham protein, ham yağ, ham kül, selüloz, yoğunluk, şekil, renk, koku, peroksit, FFA, kalsiyum, fosfor ve sodyum analizlerinden geçer. Uygunluğu onaylanan ürünler paketlemeye gönderilir.


Temizmama B2C Web Shop

Çağatay’dan Haberler