Bonacibo Super Premium Pet Food Logo
Micho Premium Pet Logo
Kucho Premium Dog Food Logo
Mito Premium Cat Food Logo
Kennel Premium Dog Food Logo
Temizmama B2C Web Shop Logo

Bonacibo Super Premium Pet Food Logo
Bonacibo Super Premium Pet Food Product Family

SUPER PREMIUM KEDİ & KÖPEK MAMALARI

Dostlarımız bize mamasının iyi mi yoksa kötü kalitede mi olduğunu anlatacaklardır. İyi kalitede bir mamayı verdiğiniz taktirde istekle ve genelde porsiyonun hepsini tüketeceklerdir. Dışkıları katı fakat kuru olmamalıdır ve kolay dağılmamalıdır. Tüyleri parlak olmalıdır.

Bonacibo, mükemmel formülü ve benzersiz içerikleri ile hayatımızda çok özel bir yer kaplayan dostlarımıza “À la Carte” beslenme seçenekleri sunuyor.

Micho Premium Cat Food Logo
Micho Premium Pet Food Products

PREMIUM KEDİ MAMASI

Micho Adult Cat, kedi & köpek beslenme uzmanları tarafından formüle edilmiş ve ürün kalitesinin artırılabilmesi için ekstruder teknolojisi ile hazırlanmıştır.

Bu hassas pişirme işlemi, kedinizin ihtiyacı olan tüm besinleri her gün mamasından almasını sağlar. Micho Adult Cat, en uygun besin değeri seviyesi ile özenle seçilmiş hammaddeleri içerir ve böbrek sağlığını ve sindirim sistemini destekleyen maddeler içermesine özellikle önem gösterilmiştir.

Kucho Premium Dog Food Logo
Kucho Premium Dog Food Products

PREMIUM KÖPEK MAMASI

Kucho Adult Dog, köpeğinizin günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılayabilmek için kedi & köpek beslenme uzmanları tarafından formüle edilmiş ve ürün kalitesinin artırılabilmesi için ekstruder teknolojisi ile hazırlanmıştır.

Mito Premium Cat Food Logo
Mito Premium Cat Food Products

PREMIUM KEDİ MAMASI

La Mito kedi mamaları iyi bir vücut kondisyonu sağlamak ve tüm besinsel gereksinimleri fazlasıyla karşılamak üzere tüm yetişkin kediler için formüle edilmiştir.

Aynı zamanda, sağlıklı sinir sistemi gelişimi sağlamak için esansiyel bir besin olan Taurin oranı arttırılmıştır.

Kennel Premium Dog Food Logo
Kennel Premium Dog Food Products

PREMIUM KÖPEK MAMASI

Kalite ile ekonomik fiyatın bir araya getirildiği Kennel, besin değeri yüksek hammaddeler ile hazırlanmıştır.

Temizmama B2C Web Shop Logo

B2C E-TİCARET MODELİ

Çok uzun yıllardır ürettiğimiz mamalarımızı Türkiye’de, internet satış mağazamız aracılığı ile son tüketicilerimize en taze şekilde, doğrudan ulaştırıyoruz.

Bugün, Türkiye’de toplam 300.000’den fazla kayıtlı üyeye sahibiz. 100.000’e yakın aylık aktif kullanıcımız var.

Yıllar boyunca tüketicilerimiz ile birlikte ürünlerimizi geliştirdik. Farklı ihtiyaçlara uygun çeşitler ürettik. Kalitemizi her gün yükselterek farklı fiyatlarda farklı mamalar hazırladık.

Dili Değiştir
Or